ZÁKLADNÍ INFORMACE

 

Hlavním zaměřením bývalého montážního provozu, který existoval již od roku 1950 v působnosti st. p. Papcel Litovel a od r. 1992 v ICEC Papcel a.s. Litovel, jsou externí montáže, rekonstrukce a opravy strojů a zařízení pro papírenský průmysl a celulózu včetně montáže potrubí z materiálu tř. 11 a 17 s kompletní dodávkou armatur.

Mimo tento hlavní obor činnosti se společnost PAPMONT zaměřuje na výrobu různých typů nádrží z materiálu tř. 11 a 17, ocelových konstrukcí a ND pro papírenský průmysl, dále i pro strojírenství a chemický průmysl. Provádí rovněž montáže ocelových konstrukcí hal včetně zastřešení a opláštění. Dodávky montáží zajišťuje komplexně tj. včetně subdodavatelů z oblasti elektro, M+R a případně i stavební části.

V současné době má společnost PAPMONT 45 pracovníků, z toho 7 techniků a 38 pracovníků v dělnických profesích. Kolektiv sestává ze zkušených montážních pracovníků s dlouhodobou praxí zejména v papírenském průmyslu. Profesně se jedná o zámečníky strojní a na konstrukce, dále o potrubáře se svářečským oprávněním pro potrubí tř. 11 i 17 a rovněž o montéry, kteří provádějí pneumatické a hydraulické rozvody.

Pracovníci jsou vybaveni potřebným montážním nářadím a svářečskými soupravami. Nářadí včetně vázacích prostředků jak kovových, tak i textilních, brusky, vrtačky různých typů, ohýbačky, hydraulické zvedáky a jiné speciální přípravky jsou uskladněny v přenosných uzamykatelných kontejnerech s možností připojení na el. přípojku.

Na všechny akce jsou uzavírány smlouvy o dílo, kde jsou řešeny vzájemné obchodní vztahy, platební a záruční podmínky. Snahou společnosti PAPMONT je splnit požadavky zákazníka v dohodnutém termínu a v dobré kvalitě.

Zaujala vás nabídka našich služeb?

Pošlete nám nezávaznou poptávku. Ozveme se vám.